Victoria School ZS

Příměstské tábory​

Nabídka letních příměstských táborů s anglickými rodilými mluvčími nebo učiteli angličtiny.

Příměstských táborů se mohou účastnit i děti nenavštěvující ZŠ Victoria School.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI VE VĚKU 6 – 10 LET 

Během měsíce července může Vaše dítě navštívit příměstský tábor s výukou angličtiny přímo v budově ZŠ Victoria School, s.r.o. (Slavětínská 82, 190 14 Praha 9 Klánovice).

Tábory s pestrým programem se konají vždy v týdenních turnusech od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 17:00 hod. Ve skupině je maximálně 15 dětí pod vedením našeho učitele angličtiny, kterému bude pomáhat další rodilý mluvčí.

Témata a termíny příměstských táborů pro léto 2023:
 
10. – 14. 7. 2023
„CLOUDY WITH A CHANCE OF ENGLISH“ 
(CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALL) with Aimee
 

Náš letní příměstský tábor je určen pro všechny nadšené badatele a gurmány. Děti zde budou mít, po vzoru filmových hrdinů, možnost prožít řadu dobrodružství a zkoumat své schopnosti při pokusech s potravinami a při vytváření vlastního NOVÉHO světa angličtiny. Děti budou mít možnost okusit rozličné druhy jídel, vymyslet své vlastní recepty a vytvořit svůj vlastní imaginární svět z potravinových bytostí a staveb.

————————————

This week students will explore their abilities of making different types of food dishes, food experiments and creating their own new world of English. Students will have a chance to try different types of dishes, come up with their own new recipes, and design their own imaginary world made of food creatures and food buildings.

 
17. – 21. 7. 2023
” LORD OF THE ENGLISH”
(LORD OF THE RINGS)  with Aimee
 

Na tomto táboře budou veškeré sportovní i kreativní aktivity inspirovány trilogií Pána prstenů. Děti se ponoří do fantaskního světa elfů, hobitů a čarodějů, vytvoří si vlastní postavu, budou čarovat, potkají skřety a dokonce budou i bojovat jako jejich oblíbená postava.

————————————

This week students will explore the Lord of the rings movie series, but in a new way in and outside the classroom. Students will have character creation, cast spells, meet goblins and even battle as their favourite character.

 
 

Vyplněné přihlášky (ke stažení zde) posílejte na steklacova@victoria-school.cz nebo nás kontaktujte na tel.č.: 737 456 654. Přihlášky je nutné odevzdat do konce DUBNA!

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI VE VĚKU 3 – 6 LET

Více informací naleznete zde.

Summer Camps 2023